Крафторіум
Ідея. Міссія. Цінності.
Раді тебе бачити в нашій спільноті молодих, активних людей, де ми знаходимо, ділимось і монетизуємо кожен свою супер силу. Це суцільно нова екосистема, що надихає на проактивність і креативність в режимі гри та спілкування.
Тут ти познайомишся з однодумцями, розшириш свій кругозір, прокачаєш суперсилу, зможеш долучитися до команди, реалізувати проекти, вчитися на задачах з життя, покращити свій добробут та крафтити токени.
У нас немає вчителів, наглядачів, оцінок, лайків та сердечків. Зате є проактивність (набір твоїх дій на шляху до мрії), котра вимірюється в craftcoin.Чим більше ти проактивний: корисний, захоплений, зацікавлений в новому – тим більше навичок, умінь, грошей зможеш заробити всередині спільноти.
Наша місія:
Надихнути підлітків на самовдосконалення, кооперацію та самореалізацію для захоплюючого життя в відкритому мінливому світі.


Наші цінності:
1
Однодумці = 50% успіху

Ти більше не залишишся один на один з ідеями та захопленнями. Неважливо, ти лідер чи звик слідувати за лідерами, щодня спілкуючись в клубах за інтересами, ти знайдеш підтримку, поради, натхнення для будь-якого свого починання.
2
Качаємо суперсилу
Кількість знань не дорівнює кількості щастя і радості від того, що ти робиш.

Спочатку знаходимо твою суперсилу, потім направляємо в ті клуби та програми, де ти будеш "горіти" тим, що робиш.
3
Наше життя це гра!
Навчання ефективне тільки тоді, коли воно ініційоване реальною задачею з життя з елементами гри. У нас проекти в ігровій формі замість підручників.
4
Мікронавчання - новий процес пізнання
Довгі шкільні програми по передачі сухої теорії з однієї голови в іншу більше не працює. 10 захоплюючих мікрозадач в ігровій формі навчать тебе більшому, ніж одна довга теоретична лекція.
5
Гроші – еквівалент корисності
Ми живемо в сучасному світі, де можна бути безкінечно талановитим, але бідним. Саме тому у нас немає оцінок, лайків, сердечок, та є craftcoin за активність і корисність для членів спільноти, які можна обміняти на реальні гроші.
Обговори концепцію "Крафторіум"